Základní škola
a Mateřská škola Píšť

Soutěžní odpoledne ŠD

Soutěžní odpoledne ŠD

V úterý 12. 6. 2018 obě oddělení školních družin pořádalo přátelské a soutěžní odpoledne s okolní družinou.

Přijely k nám děti z Vřesiny a společně jsme plnili soutěžní úkoly. Jelikož nám počasí nepřálo, konala se akce v prostorách školy. Soutěžilo se v tělocvičně, na schodišti a v prostorách dílen. Děti měly za úkol rozluštit křížovku a pak soutěžily ve čtyřech soutěžních disciplínách - slalom s míčkem na tenisové raketě, sprinty, prolézání pavučiny s kelímkem vody v ruce a "střílečka" s míčkem na terč. Po dokončení soutěží každý zaslouženě dostal diplom, pendreky, které nám zakoupilo SRPDŠ a výbornou palačinku, kterou nám připravili pod vedením paní učitelky Knoppové žáci 8. třídy. Nakonec jsme se rozdělili dle oddělení, děti z Vřesiny ještě dostaly dárek od vedení naší školy a v druhém oddělení školní družiny si vyrobili záložku na knihu. Dle úsměvů a spokojených tváří všech dětí se soutěžní a přátelské odpoledne povedlo.


13.6.2018

Zpět