Základní škola
a Mateřská škola Píšť

Recitační soutěž 2019

Recitační soutěž 2019

Ve čtvrtek 31. ledna proběhlo ve škole setkání mladších recitátorů, a to netradičním způsobem ve vyzdobené tělocvičně. Paní učitelka Jana Markovičová zahájila školní kolo recitační soutěže. Letos se do školního kola přihlásilo 49 soutěžících, které jsme podle věku rozdělili do třech kategorií.

Naše porota složena z vyučujících, měla opět velmi těžkou úlohu, neboť žáci prvního stupně podali velmi dobré výkony. Bylo obtížné vybrat ty "nejlepší", kteří nás budou reprezentovat v okrskovém kole v Hlučíně, a to již ve čtvrtek 14. února. Dva nejlepší recitátoři z každé kategorie postupují do okrskového kola v Hlučíně.

Výsledky školního kola:


0. kategorie - 1. tř.

1.místo Liška Adam

2.místo Drobný Samuel

3.místo Plačková Eliška


1.kategorie - 2.-3. tř.

1.místo Cigánová Nikol

2.místo Skibová Nicol

3.místo Kupcová Valerie

3.místo Obrusník Šimon

3.místo Hlavinová Sofie


2.kategorie- 4.-5. tř.

1.místo Venglářová Adéla

2.místo Obrusník Matouš

3.místo  Havelková Tereza

3.místo  Tvrdá Michaela

3.místo  Bočková Anežka


Pevně věříme, že si tento den užili všichni, kteří mají alespoň trochu rádi poezii.

Všem recitujícím žákům děkujeme za účast a snahu a postupujícím srdečně blahopřejeme a přejeme jim mnoho úspěchů v okrskovém kole.


3.2.2019

Zpět