Základní škola
a Mateřská škola Píšť

Projekt Edison – den třetí

Projekt Edison – den třetí

Jak vypadal náš třetí projektový den se zahraničními studenty?  Děti se seznamovaly s typickými tanečky, písmem či jinými tradicemi Ruska, Číny a Indonésie. Žáci naší školy byli překvapeni vstřícností a ochotou všech tří studentů. No a co je nejvíce překvapilo? Studentka Elvina Kadracheva z Ruska příjemně překvapila svým zpěvem a také tancem.

Student Muhammad Mahdy zase zaujal hlavně chlapce svou velkou zálibou ve fotbalu a v počítačových hrách a někteří naši žáci také ocenili jeho smysl pro humor.

No a studentka Christine Fu z Číny? Ta především zaujala kulturou svojí rodné země, písmem, no a v neposlední řadě prezentovaným jídlem. Tyto pokrmy vypadaly na obrázcích tak lákavě, že se už všichni těší na pátek na Global village, kdy budou studenti prezentovat domorodá jídla a žáci tak budou mít možnost je skutečně ochutnat.


14.2.2019

Zpět