Základní škola
a Mateřská škola Píšť

Lyžák očima dětí

Lyžák očima dětí


Tento lyžák se mi líbil, protože jsme měli krásné pokoje, dobré jídlo a zároveň jsem se ještě něco naučila v mé technice lyžování. Nejvíce mě bavili věci ve dvojicích, když jsme jeli ze svahu spolu. Diskotéka byla úžasná, moc jsem si ji užila. (Sára Golinská)

Na pokoji byla veliká sranda, hlavně jak jsme tam měly Mišku neboli Adama Mišíka na zdích. Vždy jsme mu řekly: „Ahoj,“ a šly jsme. Určitě bych chtěla jet znovu na lyžák! (Zuzana Knoppová)

Lyžák se mi celkově moc líbil, odvezla jsem si domů plno nových nezapomenutelných zážitků a taky, že se umím sama o sebe trochu postarat. Doufám, že pojedeme na lyžák i v 9. třídě, protože už teď se na něho těším… (Natálie Viktorinová)

Moc se mi na lyžáku líbilo, našla jsem nové kamarádky a kamarády. Na ty zážitky nikdy nezapomenu, třeba jak jsme někteří čekali skoro dvě hodiny, než každý z nás odpoví na otázku „Řekni: koho máš rád.“ Chybí mi ten hotel a svah Myšák. (Sára Šperlová)

Na svahu bylo krásně, jeden den se nám poštěstilo a krásně svítilo sluníčko. Musím říct, že poslední den, tudíž ve čtvrtek jsem kopec sjela nejlépe a konečně jsem si pořádně zajezdila. Celkově bylo všechno fajn až na moje časté a bolestivé pády. (Tereza Fulnečková)

Na Myšáku to bylo super. Na příštím lyžáku bych tam jel klidně zaseJ. Sjezdovky byly super. Nejvíce se mi líbila modrá, protože jsme ji jezdili nejčastěji, byla dlouhá a nebyla ani moc prudká. Ovšem když jsme pak byli jeden den na sjezdovkách na Karlově, což je hned vedle Myšáku, tak tam se mi moc nelíbilo. (Jakub Kichner)

Dobrý lyžák to byl. Sice jsem si první dva dny ani neuměl nasadit lyže, ale pak to bylo mnohem lepší. Večerní program byl fajn. Některé hry byly hodně zábavné a některé až moc zdlouhavé. Obědy byly skvělé, na přivítanou jsme měli řízek. Hodně se mi líbilo lyžování, protože tady sníh nemáme. Super zážitek pro mě bylo, když jsem vyjel poprvé na pomě. (Martin Salamon)

Byli jsme ubytování na hotelu nebo ubytovně Moravice. Měli to hezké, akorát mi vadila sprcha, protože nám nešla zapnout a museli jsme zavolat pana učitele, aby nám to zapojil. Ráno jsme vždy vstali, uklidili a šli na rozcvičku. Strašně mě překvapili dva naši kluci, protože nás vyzvali k tanci. Čtvrteční večer byl fakt nejlepší, byla diskotéka. A tím moc děkuji, že jsem se mohla zúčastnit. (Emma Fichnová)

Lyžařský kurz byl super. Zažila jsem spoustu vtipných chvilek, srandy a spoustu ježdění. Možná bych uvítala budíček trochu později, třeba v osm. Nejzábavnější jízda na svahu byla s panem učitelem, protože jsme jezdili ve dvojicích a potom i v trojicích, a to byla vážně sranda! Taky byla sranda na bazéně, když nás chtěl pan učitel utopit. Lyžák se mi moc líbil a klidně bych jela znovu. Možná bych, ale příště jela někam dál, kde by byly větší a delší svahy. (Kaylin Šeděnková)

Slalom byl super, ale mohl být delší. Při slalomu jsem jednou spadla a dvakrát předjela Adélu. Trochu jsem se bála červené sjezdovky, ale nakonec jsem ji sjela. Nejlepší bylo, jak jsme jely s Adel na lanovce úplně samyJ. (Monika Ciecková)

Nejlepší byla sjezdovka modrá na Expresu, ta mě opravdu bavila. Taky byla strašně srandovní hra – řekni: koho máš rád. Nebavili mě hry, kde jsme si museli dát pusu. Bavilo mě tancování. Nejlepší zážitek bylo lyžování. Miluju lyžování. Každý rok jezdíme na hory. (Samuel Kupka)

Všichni jsme se těšili, že si zalyžujeme hned první den, ale pak přišlo nemilé překvapení. Byl to výšlap do poloviny kopce, ze kterého jsme potom sjeli. Na druhý den jsme i kopec sjeli, ale velmi pomalu a se zastávkami, ale byli jsme rádi, že jsme jeli lanovkou. Po všech pět dní byla zábava a každý večer nějaké hry a bylo to všechno moc fajn. (Tomáš Gajda)

Já osobně jsem šla na snowboard, protože mě to víc lákalo a lyže mi přijdou obyčejné a umí na nich skoro každý. Začátky byly těžké, stála jsem na prkně podruhé v životě. Bavilo mě to a myslím si, že odvaha a radost z ježdění je to nejdůležitější. S holkami jsme vyhrály cenu za nejlépe uklizený pokoj, z čehož jsme měly velkou radost. Jídlo tam bylo dobré. Učitelé laskaví a hodní. A jsem opravdu ráda, že jsem jela. (Veronika Gregorcziková)

Na lyžáku se mi líbilo, že jsme mohli jít na bazén nebo do tělocvičny. Taky bylo super, že když už jsme uměli lépe lyžovat, mohli jsme jít už na lanovku. Ještě mě bavil slalom, sice jsem nebyl mezi nejlepšími, ale zúčastnil jsem se. Lyžák mě hodně bavilJ. (Jakub Dihel)


13.2.2019

Zpět